Salon2

Jak w galerii sztuki

Mieszkanie bardzo, bardzo …oryginale. Jednych może przerażać innych zachwycać. Sama nie wiem, ku której grupie bardziej bym się skłoniła 😉 Widzimy mieszkanie tradycyjne, z klasycznymi białymi szafkami w kuchni, ogromnym, zabudowanym regałem na książki w salonie oraz antycznymi meblami. A jednak nie jest to zwykłe mieszkanie.

Największe wrażenie robi na mnie imponująca kolekcja obrazów osadzonych w masywne, bogate ramy gęsto zdobiąca ściany. Przesyt malowideł może nieco przytłaczać, choć jak dla mnie to i tak lepsza dekoracja niż wyglądające na każdym kroku …rogi, czaszki i poroża. A już i takie mieszkanie opisałam (zobacz).

Nieważne jednak czy napiszemy, że mieszkanie jest ładne albo brzydkie. Intrygujące, paranoiczne, prozaiczne. A może spoglądając na zbieraninę małych krzesełek ustawionych przy samym suficie sypialni i myśląc, że to widownia dla krasnali zasiadających z popcornem i czekających na show, uznamy, że to dziwactwo. Wszystko to nieważne. Istotne jest to, żeby nasze mieszkania harmonizowały z naszymi charakterami i zainteresowaniami obojętnie, jakimi ekscentrykami byśmy nie byli.

Stylowy salon

Skandynawski salonBiblioteka w domuRegał z książkamiSalonKlasyczny salonGaleria w domu

Przytulna jadalnia

JadalniaTradycyjna jadalniaSkandynawska jadalnia

Pokój rozmyślań

Pokój do pracyDodatkowy pokój

Tradycyjna kuchnia

Skandynawska kuchniaKuchnia w stylu skandynawskimBiała kuchniaKuchnia w skandynawskim styluKlasyczna kuchnia

Zaciszny korytarz

Korytarz w kamienicySkandynawski korytarzTradycyjny korytarz

Skromna łazienka

Łazienka1Szwedzka łazienkaJasna łazienka

Frapująca sypialnia

Sypialnia w skandynawskim styluSypialnia w stylu skandynawskimSkandynawska sypialniaDekoracje w domu

 

 Brak komentarzy

Dodaj własny

Dodaj komentarz