Jadalnia w kolorach natury

Barwy natury w domu

Skandynawskie wnętrza często utrzymane są w chłodnej stylizacji, gdzie nierzadko jedynie drewniana podłoga dodaje im odrobinę ciepła. Ale zdarzają się również i takie wnętrza, w których dominują kolory natury, tworzące niesamowitą atmosferę. Biel ścian może być idealnie dopełniona drewnianymi meblami w ciepłych kolorach, dodatkami z wikliny czy miękkimi dywanami, tworząc świeżą, a zarazem niezwykle harmonijną i kojącą kompozycję.

Kluczem do uzyskania takiego efektu jest zestaw dodatków wykonanych z naturalnych materiałów w kolorach natury. Mogą to być wełniane pledy i dywany, ceramiczne naczynia czy też drewniane rzeźby i misy. Aby jednak uzyskać ciekawszy efekt końcowy, warto dodać kilka elementów wyróżniających się z przyjętej za podstawę gamy kolorystycznej.

Wnętrzu można z łatwością dodać osobistego, wyraźnego akcentu poprzez dopełnienie go charakterystycznym gadżetem. Może to być skórzana walizka, wielka drewniana skrzynia, drewniany stół z surowego drewna lub jakiś inny intrygujący mebel bądź przedmiot. Może to być również pamiątka rodzinna lub zdobycz z dalekiej podróży, tak czy inaczej, taki osobisty akcent pomoże stworzyć wnętrze o szczególnym, a zarazem ciepłym i bezpiecznym wyrazie.Kolory natury w mieszkaniuSalon w naturalnych kolorachSalon w barwach naturyGabinet w barwach naturyDom w kolorach naturyBrak komentarzy

Dodaj własny

Dodaj komentarz