Trip Trap meble

Urok ukryty w drewnie

Meble i dodatki duńskiej firmy Trip Trap nie zawodzą. Nie zawodzą designem, jakością, trwałością. Popularyzują prostotę formy i sedno treści. Mistrzowsko wykonane z dbałością o detale zachowują doskonały wygląd przez lata. Ich długowieczność wpisana jest w surowce, z jakich je wykonano. Najlepsze kąski drewna tekowego lub dębowego to materiały, nad którymi pracują duńscy designerzy poszukując nowych rozwiązań dla domu.

Uważam, że produkty firmy Trip Trap z jednej strony są nieprzeciętnie proste, ale z drugiej strony niebanalne. Śmiało mogę powiedzieć, że mają w sobie cechy minimalizmu, ale jednocześnie potrafią zadziwić wymyślną konstrukcją. Poza tym, już samo drewno, tak szczególnie wyselekcjonowane, czasem składające się na intrygujące mozaiki, ozdabia produkty.

Meble i inne wyroby tej firmy są dość masywne. Pewnie wynika to z rodzaju drewna, które wydaje się być gęste, jest również aromatyczne i oleiste. Dlatego, choć żal kaleczyć ostrym nożem piękne drewno deski do krojenia, to mimo ostrzy noża długo zachowuje ona swoją gładką powierzchnię i nasycony kolor. Przyznam, że kupując produkty Trip Trap można w pełni oczekiwać, że będą one odpowiadać filozofii firmy, która „tworzy dla pokoleń”.

duńskie designerskie mebleTrip Trap skandynawskie mebleTrip Trap duńskie mebleTrip Trap duńskie mebleBrak komentarzy

Dodaj własny

Dodaj komentarz