Duży dywan w salonie

Jaki dywan do salonu

Chodź w ostatnim czasie zauważam wyraźny trend w stronę nowoczesnych dywanów, bądź ich braku, to w Skandynawii widać, że dwa, zupełnie odrębne trendy idą ze sobą łeb w łeb. Trendami tymi jest równoległa moda na nowoczesne dywany, jak i te tradycyjne.

W Polsce widać, że sympatia do tradycyjnych, wzorzystych i intensywnych w kolorze dywanów słabnie. A to wieka szkoda, bo dywany takie wiele potrafią. Potrafią świetnie ozdobić salon, dodać mu ciepła i wprowadzić małą nutkę niekonwencjonalności. A dlaczego to ostatnie? Ponieważ dywany takie, wbrew pozorom, potrafią idealnie współgrać z nowoczesnymi elementami. Widać to wyraźnie na przykładzie zamieszczonych tu zdjęć szwedzkich mieszkań.

Dodatkową zaletą klasycznych dywanów jest ich praktyczność. Oczywiście trzeba dbać o czystość dywanu, jednak, kiedy nie możemy w zaciszu pokoju zrelaksować się i w skrytości skonsumować malutkiego ciasteczka, ponieważ zdradzi nas najmniejszy okruszek, to sprawa zaczyna wyglądać poważnie. Zupełnie inaczej jest z tradycyjnymi dywanami. Któż z nas dostrzeże kilka okruszków w gęstwinie wzorów i kolorów?

Dodam też, że klasyczne dywany prędko się nie nudzą. Zawsze wyglądały podobnie i w przyszłości również będą dobrze się prezentować. Dlatego, jeśli chcecie zdecydować się na drogi, wełniany dywan klasyka może okazać się lepszą inwestycją.Dywan w saloniePiękny dywanWełniany dywanTradycyjny dywan w salonieWełniany dywan w salonieCiekawy dywan w salonieCzerwony dywanCzerwony dywan w salonieIntensywny dywan w salonieJaki dywan w salonieTradycyjny dywanThere is 1 comment

Dodaj własny

Dodaj komentarz