Mieszkanie na poddaszu

Dwupoziomowe mieszkanie na poddaszu

Pewnie nie jeden posiadacz mieszkania na poddaszu przyzna, że to aranżacyjne wyzwanie. Jednak nie ma, co się poddawać, mieszkania na poddaszu, choć trudniejsze w urządzaniu, mogą okazać się nad wyraz efektowne. Z resztą, co tu gadać, sami zobaczcie, rezultat na przykładzie pięknie urządzonego, szwedzkiego apartamentu.

Mieszkanie to jest kwintesencją stylu skandynawskiego. Występuje w nim wiele jego klasycznych elementów, jest tu biała, malowana podłoga z drewna, klasyczna, skandynawska kuchnia, białe ściany, designerskie meble, tradycyjne, białe, cegiełkowe płytki na ścianach w kuchni i wiele innych szczegółów. Jednak, mimo to mieszkanie nie jest przewidywalne i typowe. Myślę, że dużą w tym rolę odegrała szczypta szarości. Interesujący kolor mebli kuchennych, drzwi, wykończeń przypodłogowych i schodowych dodaje łagodności i miękkości mieszkaniu.

Zauważyłam, że aranżacja z jednej strony opiera się na harmonii bieli z różnymi odcieniami szarości oraz naturalnych tonacji drewna, wikliny czy miedzi. Z drugiej jednak strony, znalazło się w niej miejsce na kilka zręcznych kontrastów. To tu to tam kokietuje nas błękitna poduszeczka czy żółty pledzik, a posadzka w łazience swym czarującym wzorem uwodzi do reszty. Czujecie to samo?;)

Biała podłoga w miszkaniuSzare szafki kuchenneKuchnia na poddaszuSkandynawskie meble kuchenneSzare szafki w kuchniTradycyjna skandynawska kuchniaSkandynawski design w kuchniWyspa w kuchni w stylu skandynawskimSkandynawskie mieszkanieMieszkanie w stylu skandynawskimSalon w stylu skandynawskimSalon w skandynawskim styluDwupoziomowe mieszkanieSchody w stylu skandynawskimPokój na poddaszuPokój do pracyŁazienka w stylu skandynawskimŁazienka w kamienicySkandynawska łazienkaJakie płytki do łazienkiKorytarz w stylu skandynawskimBrak komentarzy

Dodaj własny

Dodaj komentarz