O blogu

Na LAKRIS.pl. przede wszystkim znajdziesz propozycje niebanalnych wnętrz w stylu skandynawskim, a także dowiesz się, co można podziwiać, czego można się bać, co można lubić i nie lubić w skandynawskim podejściu do życia, a szczególnie w życiu po duńsku. Poznasz również miejsca w Skandynawii, które trzeba zobaczyć.

Dlaczego LAKRIS.pl? Otóż będąc w Skandynawii nie sposób nie zauważyć wszechobecnego, ulubionego smakołyku tubylców – lakrysowych „słodyczy”. Dlaczego użyłam cudzysłowu? Ponieważ te skandynawskie przysmaki są bardziej słone niż słodkie. I to właśnie ta słodycz przeplatana ze słonością idealnie odzwierciedla życie w Skandynawii, gdzie słód życia balansuje z jego słonością…

Zapraszam do czytania!


O autorce

Emilia Kaczmarek – dwudziesto (jeszcze) paroletnia mieszkanka Kopenhagi. Kochająca architekturę wnętrz, a w szczególności jej skandynawską odsłonę. Dostrzegająca detale dekoracji wnętrz nawet w sklepach odzieżowych. Z zamiłowaniem poświęca czas na zgłębianie fascynujących tajników aranżacji wnętrz. Nie z wyboru, a z przypadku szczerze rozkochana w Skandynawskich krajobrazach.
Dodatkowo zajmuje się marketingiem internetowym zgodnie z ukończonym kierunkiem na Kopenhaskiej uczelni.


Kontakt

Skontaktuj się ze mną wypełniając poniższy formularz.