Delikatne obrazki

Delikatne obrazki do jadalni

Oto znakomity pomysł na ozdobienie ściany w jadalni lub salonie w skandynawskim wydaniu. Zestaw obrazków w stylu vintage w równych, zwykle czarnych ramkach. Proste, ale i bardzo efektowne. Najlepiej sprawdzą się tutaj delikatne rysunki ptaków czy roślin. A  ponieważ rysunki takie są bardzo oszczędne w formie idealnie prezentują się w grupie. W przykładzie poniżej nad stołem zawisło aż 21 ramek ze szkicami rozmaitych ptaków! Przesada? Sami  zobaczcie, że wygląda to bardzo gustownie i harmonijnie łączy się z pozostałą częścią pomieszczenia, a do tego zestaw ten pięknie ozdabia całą ścianę.

Delikatne obrazki w jadalniJasne obrazki

Miejsce ptaków z powodzeniem mogą zająć rysunki z motywem roślinnym lub szkice owadów. Myślę, że całkiem fajnie mogłaby wyglądać kolekcja rysowanych, kolorowych motyli. Istotą pomysłu jest to, aby wszystkie rysunki były utrzymane w podobnym klimacie, a ramki w które je oprawiono były identyczne.

Zestaw delikatnych obrazków

emilyaclark.com

Jasne delikatne obrazki na ścianę

apartmenttherapy.com

Możemy pójść na łatwiznę i wybrać plakat, który zbiera podobne motywy, na przykład roślinne, oprawić go w pasującą do wnętrza ramę i gotowe! Sprawdzi się to również w przypadku, gdy nie możemy sobie pozwolić na artystyczne ozdobienie ściany kilkunastoma dziurami 😀 lub zwyczajnie nie mamy odpowiednio dużej, wolnej ściany, aby zrealizować ten pomysł. A ściana z tego typu plakatem może wyglądać tak:

Delikatny obrazek do jadalni

vibekedesign.blogspot.dk

Przykłady

Czas na kilka przykładów roślinnych i ptasich dekoracji z polskiego podwórka :)

IKEA Plakat, 2szt., paprocie

Dwa plakaty, paprocie

Delikatne, zielone, ozdobne paprotki w bardzo przystępnej cenie. Niestety zestaw obejmuje tylko dwie grafiki.

ikea.pl/plakaty
Cena 16zł

Skandynawskie plakaty z ziołami

Obrazki wręcz stworzone do tego, aby zawisnąć nad stołem w tradycyjnej, białej kuchni w stylu skandynawskim. Oprócz rozmarynu i oregano dostępne są jeszcze plakaty z szałwią, bazylią i cząbrem.

pakamera.pl/plakaty
Cena 30zł/sztukę

Plakat rozmaryn styl skandynawskiPlakat oregano styl skandynawski
 IKEA Plakat, życie ptaków

Plakat, życie ptaków

Wesoły plakat w niepoważne ptaszki :)

ikea.pl/plakaty
Cena 25zł

Plakat z kolekcji Ptaki Vintage

Z kolekcją Ptaki Vintage można wręcz odtworzyć pomysł z głównej aranżacji dzisiejszego wpisu. Mamy tutaj swojskie ptaki w stonowanych kolorach na pożółkłym papierze. Po prostu idealne. Do tego kolekcja jest pokaźna, więc jest w czym wybierać. Polecam! :)

pakamera.pl/ptaki-vintage
Cena 38zł

 Plakat Ptaki vintage

Na koniec polecam stronę, z której możecie bezpłatnie pobrać rysunki roślin w stylu vintage (vintageprintable.com/botanical), pamiętajcie aby kliknąć prawy przycisk myszki i wybrać „Save image as…”, później zostaje tylko drukowanie i oprawianie i efektowne obrazki do jadalni gotowe! :)Brak komentarzy

Dodaj własny

Dodaj komentarz