nowoczesny salon

Nie dla nudziarzy

Skandynawskie wnętrze stonowane, jasne i przejrzyste, a jednak potrafi zaskoczyć. Przyjrzyjmy się odważnemu projektowi łączącemu nowoczesne elementy z wyszukanymi, wręcz kunsztownymi dodatkami oraz z nadającym ton całemu mieszkaniu, centralnym punktem – sofą w kolorze ultramaryny.

Typowa dla Skandynawii nowoczesna biała lakierowana kuchnia wraz z pięknie odbijającą gładką podłogą z kamienia w energetyzujący sposób kontrastuje z tradycyjną jadalnią. Jadalnią z bogato ubranymi krzesłami, solidnymi, drewnianymi witrynami, wymyślnym żyrandolem oraz ozdobną zastawą stołową. Mieszkanie łączy w sobie cechy wnętrza nowoczesnego i tradycyjnego również dzięki intrygująco dobranym dodatkom. Część z nich jest w achromatycznej, czarno białej kolorystyce oraz w nowoczesnej formie. Z kolei druga część dodatków, przeciwnie, jest wyrafinowana, a złota kolorystyka jeszcze bardziej wzmacnia ich wyjątkowy charakter.

Właściciele mieszkania ostentacyjnie podkreślili swą indywidualność ultramarynową sofą, która jako jedyna w całym wnętrzu wyróżnia się tak nasyconym i odważnym kolorem. Dodatkowo poduszki z wielobarwnym wzorem przypominającym graffiti jeszcze bardziej podkreślają jej nieszablonowy styl. Mieszkańcy zaprosili do mieszkania wschodni motyw w postaci kolorowych, zdobionych maleńkimi ornamentami, azjatyckich naczyń oraz pięknie zdobionej szafy w korytarzu. Wszystkie te nietuzinkowe dodatki tworzą w mieszkaniu ponadprzeciętny i niezwykle oryginalny, wręcz ekscentryczny nastrój. Stąd też, atmosferę tego mieszkania uznam za gwarancję wyjątkowości mieszkańców, z którymi na pewno nie można się nudzić.kolor w mieszkaniukolor ultramarynynowoczesne mieszkanieskandynawska biała kuchnianowoczesna biała kuchnianowoczesna jadalnianakryty stółskandynawska jadalnianowoczesny korytarzBrak komentarzy

Dodaj własny

Dodaj komentarz