Skandynawski pokój dla dziecka

Pokój dla dziewczynki

Biel w stylu skandynawskim zyskuje swoje zasłużone miejsce również w pokoju dziecięcym. Przyglądając się poniższym czterem propozycjom dziewczęcych pokoików dostrzeżemy, że mimo braku różowych ścian i mnóstwa różowych dodatków nie można im ująć uroku i dziewczęcego wdzięku. Różu w pokoju dziewczynki i tak nie unikniemy. Różowe są ubranka, zabawki, opakowania zabawek i kosmetyków i wiele innych akcesoriów. Bynajmniej nie wzbraniam się przed tym kolorem, bardzo lubię różowy. Jedynie wskazuję drogę do znalezienia balansu w tym różowym świecie i przestrzegam przed uczynieniem z pokoju córeczki królestwa kiczu.

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby tak, jak w przypadku 4 propozycji, trochę zaszaleć i jedną ze ścian przystroić różowym motywem. A przyklejenie tapety do ściany przy łóżku okaże się nie tylko efektowne, ale i praktyczne. Z kolei w pokoiku numer 2 ściany zostały pomalowane na jasny odcień szarości, który pięknie współgra z bielą podłogi i mebli oraz różowymi akcentami. Takie połączenia kolorów w dziecięcym pokoju lubię najbardzie :)

Zamieściłam różne propozycje dziewczęcych pokoików. Nie twierdzę, że ich ściany muszą być białe. Jednak nad pokryciem ścian dziecięcego pokoju tapetą w różowe księżniczki czy Hello Kitty mocno bym się zastanowiła. Możecie być pewni, że różowych akcesoriów w dziewczęcym pokoju nie zabraknie. A czy to właśnie zestawienie wielu żywych i pozytywnych kolorów nie składa się na radosną atmosferę dziecięcego pokoju?

Pokoik 1

Pokój dla małego dziecka styl skandynawskiPokój dla małego dziecka styl skandynawski

Pokoik 2

Skandynawski pokój dla dzieckaDziecięcy pokój w skandynawskim styluDziecięcy pokój w skandynawskim styluPokój dla dziecka

Pokoik 3

Dziewczęcy pokoikDziewczęcy pokoikPokój dla dziewczynkiDziewczęcy pokój w stylu skandynwskimDziewczęcy pokój w stylu skandynwskim

Pokoik 4

Dziecięcy pokój w stylu skandynwskimDziecięcy pokój w stylu skandynwskimBrak komentarzy

Dodaj własny

Dodaj komentarz