Pokój dla niemowlaka

Stylowy pokój dla malutkiego chłopca

Jakiś czas temu opisywałam, jak urządzić pokój dziecięcy dla chłopca oraz przekonywałam, dlaczego warto zdecydować się na białe ściany w pokoju dziecka. Dzisiejszy wpis poświęcam jeszcze młodszym chłopcom. Zobaczcie sami, że nawet pokój różowego, pulchnego bobasa może być stylowy i stonowany. Mamy cztery pokoje utrzymane w zbliżonym klimacie chłodnego stylu skandynawskiego.

We wszystkich pokoikach drewniana podłoga pięknie komponuje się ze świeżymi, białymi ścianami. A akcentami kolorystycznymi są zabawki, ubranka, kocyki i inne bobasowe gadżety. Jedynie w ostatniej propozycji ściany pokoiku zostały wymalowane na jaśniuteńki oliwkowy kolor. Tak czy inaczej kolor ten niestety nie jest powszechnie stosowany w dziecięcych pokoikach, a szkoda, bo jest on delikatny, elegancki i z dużym prawdopodobieństwem przypadnie do gustu małemu dżentelmenowi.

Prezentowane pokoiki są malutkie, czasem nawet przejściowe. To świadczy, że nawet w Skandynawii nie jest oczywistością posiadanie przestronnego i wygodnego mieszkania. Zarazem jednak pokoiki te są dowodem na to, że niewielkim nakładem kosztów i pracy można stworzyć przytulny i gustowny kącik dla najmłodszego mieszkańca.

Pokoik 1

Pokój niemowlakaPokój dziecięcy

Pokoik 2

Pokój dla małego dzieckaPokój dla bobasaMały pokój dla dziecka

Pokoik 3

Pokoik dla chłopcaChłopięcy pokójPokoik chłopca

Pokoik 4

Pokój dla małego chłopcaPokój dziecięcyPokój dla małego dziecka

Zobacz też pokój dla dziewczynki :)There are 2 comments

Dodaj własny

Dodaj komentarz