Kąt do pracy w mieszkaniu

Jak urządzić miejsce do pracy w domu

Pisząc o pracy w domu nie mam na myśli takiej poważnej pracy z domu, tylko raczej „ogarnianie” domowych i różnych innych spraw, których zawsze jest pełno. A ponieważ te „ogarnianie” jest nieodłączną rzeczą naszego zabieganego życia to przydałoby się mieć odpowiednie miejsce naszego centrum dowodzenia. W zależności od warunków nasze domowe biuro możemy ulokować w kuchni, korytarzu, sypialni, salonie czy w jakimkolwiek innym kreatywnym miejscu.

Jeśli zależy nam na możliwie, jak najbardziej skandynawskim efekcie, to z moich obserwacji kolejne etapy to:

  1. Podstawa – minimalizm
  2. Kolory – biały, czarny i „drewniany”
  3. Klucz do sukcesu – designerskie krzesełko

Im prostsze formy tym lepiej. Podobnie z kolorami. Drewniana podłoga, białe ściany, czarne biureczko. Czarna podłoga, białe ściany, białe biureczko, drewniane krzesełeczko itd. Dajcie na ścianę modne obrazki lub zdjęcia – najlepiej czarno-białe, albo jedno i drugie. Pamiętajcie o względnie designerskim krześle, czasem IKEA wystarczy. To tak w wielkim skrócie 😉 Ale jedziemy dalej!

Biurko w skandynawskim stylu

Biurko w mieszkaniu

Pomysł na biurko w stylu skandynawskim

Kącik biurowy w domu

Kącik do pracy w mieszkaniu

Kącik do pracy w stylu skandynawskim

Półka w roli biurka

O ile dla pracy z domu półka w roli biurka w zestawie z plastikowym taborecikiem się nie sprawdzi, o tyle dla pracy w domu to świetne rozwiązanie. Miejsca zajmuje tyle, co nic, a na pomalowanie paznokci czy odpisanie na maila taki kącik jest idealny!

Pomysł na biurko w mieszkaniu

Kącik biurowy w mieszkaniu

Wyraź siebie

W skandnawskim stylu jest również i miejsce na odrobinę szaleństw i ekspresji. A skoro kącik do pracy w domu to często miejsce realizowania naszego hobby to śmiało możemy w nim zaprezentować nasze zainteresowania. Jeśli miejsce te znajduje się w centralnym punkcie mieszkania, tym bardziej nada mu osobliwego charakteru.

Pomysł na domowe biuroMiejsce na biurko w domuMiejsce do pracy w domu

Kącik do pracy w domuBiurko w domu

 

 

 Brak komentarzy

Dodaj własny

Dodaj komentarz