Pomysł na garderobę

Garderoba w gwiazdorskim stylu

W Skandynawii nierzadko zdarza się, że funkcję garderoby pełni odrębne pomieszczenie z oknem i całkiem sporą przestrzenią. W tak komfortowej garderobie znajdzie się miejsce nie tylko na szafy, ale i na poręczną pufę, kartony z ulubionymi butami oraz stoliczek, przy którym można wykonać makijaż i manicure. Jeśli jednak nie mamy aż tyle miejsca w mieszkaniu możemy spróbować wygospodarować w nim jakiś większy kąt lub po prostu dobrze rozplanować miejsce w sypialni. W każdym bądź razie niezależnie od rodzaju pomieszczenia i jego wielkości możemy sprawić, że nasza strefa „nie mam, co na siebie włożyć” będzie bardziej glamour :)

Chciałabym Wam dziś zaprezentować piękną garderobę w skandynawskim stylu. Wydaje się być luksusowa, a jednak uzyskanie podobnego efektu nie musi być kosztowne. To, co nadaje jej wyjątkowego klimatu to między innymi białe ściany, które stanowią idealną oprawę dla wyszukanych strojów właścicielki. Jednak nie są to zwykłe białe ściany, jedna z nich została odarta z tynku tak, by wyeksponować cegły. Przeciwwagę do zimnych ścian stanowi ocieplający całe pomieszczenie obfity we wzory, elegancki dywan.

W garderobie zastosowano szeroko rozpowszechniony w Skandynawii i bardzo pomysłowy sposób na szafę. Odpowiednio dostosowane do własnych potrzeb wnętrze szafy, które z pewnością można wykonać samodzielnie, przykrywamy ozdobną kotarą. Tanio i elegancko! Kolejny skandynawski hit to wykorzystanie miedzianych rur w roli wieszaków do ubrań. Prezentują się bardzo stylowo, jak to z resztą bywa w przypadku innych miedzianych dodatków w domu. Również niedrogi sposób, a w pomieszczeniu zagości trochę „złota” 😉 Kilka dodatkowych gadżetów dopieszcza aranżację: złoty świecznik oraz rama lustra, ozdobny fotel-tron wraz ze stylową toaletką oraz centralnie umieszczona pufa na zgrabnych nóżkach.

Jednak będąc w posiadaniu, tak gustownie urządzonej garderoby może pojawić się problem… Kiedy na standardowe pytanie „kiedy będziesz gotowa?!” odpowiedź „zaraz, jeszcze 5 minut!” nawet dla nas będzie mało przekonywująca.Garderoba pomysłyJak urządzić garderobą

Efektowne miedziane wieszaki

Garderoba aranżacjeEfektowna garderobaBrak komentarzy

Dodaj własny

Dodaj komentarz