mieszkanie w stylu vintage

Jak to jest mieszkać z małpami

Ostatni wpis był o mieszkaniu w klimacie zimowym, to teraz będzie skok w tropiki. Zobaczymy, jak to jest mieszkać z małpami. Choć w tych dwóch mieszkaniach jest trochę podobnych elementów, przykładowo biała, malowana podłoga, czy jasno szare marmurowe blaty, to wrażenia w każdym z mieszkań są zgoła inne. Biała podłoga nie przeszkadza w uzyskaniu lekko tropikalnego klimatu dzięki dużej obecności dodatków z drewna. I to nie byle, jakiego drewna, to szczególnie wyselekcjonowane stare, zużyte i odrapane drewno krzeseł i drzwi, które podkreśla orientalny styl mieszkania. Jednak pamiętajmy, że to wciąż mieszkanie w szwedzkiej kamienicy, a nie na wyspie Bora-Bora, dlatego musimy zaakceptować białą podłogę i zapomnieć o bambusowych łóżkach.

To, co w mieszkaniu zasługuje na szczególną uwagę to tytułowe małpy. Muszę Was rozczarować to niestety tylko malowane małpy. Ale na pocieszenie powiem, że jest ich dużo. A do tego są bardzo żywe …kolorystycznie. Mieszkanie obfituje w inne zwierzęce akcenty, nad telewizorem znajduje się zielona papuga, w sypialni na książkach jasny zajączek, a w kuchni na ścianie głowa jelenia. Na obronę mieszkańców, że nie lubują się tylko w statycznych zwierzęcych dekoracjach, przemawia, jak najbardziej żywy, śliczny piesek.

To kolejny bardzo wyraźny przykład niezwykle oryginalnego skandynawskiego mieszkania. To też przykład, jak wspaniale można bawić się aranżacją przestrzeni, aby była przytulna, intrygująca i indywidualna. I po ostatnie, to także wybitny przykład mieszkania, w którym nie chciałabym mieszkać 😉skandynawska kuchniaotwarte półki w kuchnilodówka Smeg w kuchni aranżacjekuchnia w stylu skandynawskimkuchnia w skandynawskim styluskandynawska jadalniasalon w skandynawskim styluskandynawski salonsalon w stylu skandynawskimskandynawskie wnętrzaskandynawska sypialniabiała podłoga w mieszkaniuskandynawski korytarzBrak komentarzy

Dodaj własny

Dodaj komentarz