Jak urządzić korytarz

Kwiaty w przedpokoju

Niedawno opisywałam 3 propozycje na kwiaty w sypialni, a teraz, wciąż w kwiatowej tematyce, zamieszczam inspirujące pomysły na kwieciste korytarze. Jak każda kobieta kocham kwiaty i uważam, że dodają one niesamowitego wdzięku mieszkaniu. Kwiaty, nawet te na tapecie, poprawiają nasze samopoczucie, sprawiają, że czujemy się radośniejsi. Dlatego myślę, że to świetny pomysł, aby wesołe kwiaty witały nas już od progu naszego mieszkania.

Propozycja pierwsza to dość spory przedpokój, tradycyjnie, jak na Skandynawię, biały z białymi szafami. Jednak nietypowa wnęka z przeznaczeniem na płaszcze i buty została przybrana w intensywnie czerwoną tapetą w kwiaty i dzięki temu całe pomieszczenie zostało tchnięte pozytywną energią.

Korytarz numer dwa. Bardzo niewielki korytarzyk w szwedzkiej kamienicy. Klasyczne białe ściany i stara drewniana podłoga zostały udekorowane motywem drobnych, żółtych kwiatków, jak z wiosennej łączki, które pięknie harmonizuje ze złotą ramą lustra. Czy nie uważacie, że to wspaniale być witanym przez taką złoto-kwiecistą kompozycję?

Trzecia propozycja, to korytarz również z tapetą w żółtej, pogodnej tonacji. Jednak, w tym przypadku dużo bardziej rysuje się motyw roślinny. Stojąc w takim przedpokoju czujemy, jakby z każdej strony oplatały nas miękkie gałązki i zielone liście. Lekka, drewniana konsola oraz białe, grube sztukaterie i listwy dopełniają tę świeżą, wiosenną stylizację.

Ostatnia aranżacja emanuje energią i kolorami. To dużo bardziej młodzieżowa wersja kwiecistego korytarza. Kwiaty nawiązują do motywów naturalnych, jak również rysunkowych. Te cztery propozycje skandynawskich kwiecistych korytarzy pokazują, jak każdy z nas może stworzyć indywidualne i piękne wnętrze, kiedy tylko pozwoli sobie na trochę fantazji i uzewnętrznienie siebie.

Propozycja 1

Przedpokój w stylu skandynawskimCzerwona tapeta w korytarzu

Propozycja 2

Jak urządzić mały korytarzMały korytarz

Propozycja 3

Tapeta w kwiatyTapeta w kwiaty w korytarzu

Propozycja 4

Kolorowa tapeta w kwiaty w korytarzuKolorowa tapeta w korytarzu

 Brak komentarzy

Dodaj własny

Dodaj komentarz