sypialnia z biala podloga

Kwiaty w sypialni

Wyobraźmy sobie, że każdego ranka budząc się spoglądamy na ogromny bukiet świeżych i pachnących kwiatów. Mimo iż to bardzo miła perspektywa, to chyba przyznamy, że jednak mało realna. A co, gdyby tak przyozdobić ściany sypialni w wiecznie piękne i niewiędnące kwiaty uwiecznione na ozdobnej tapecie? Zobaczmy trzy różne propozycje takich kwiecistych sypialni.

Propozycja 1

W pierwszej z nich, bardzo oryginalnej, uzyskano piękną harmonię pomiędzy duża ilością świeżej i rześkiej bieli, a intensywnym motywem kwiatów na ścianach. To właśnie tapeta w czerwone i niebieskie kwiaty dodaje wnętrzu tak niesamowitego wdzięku. Ponadto biała podłoga wraz z kontrastującym ciemnym drewnem komody i belek sufitowym nadaje sypialni klimat sielskiej chatki. Podsumowując, cala aranżacja emanuje pozytywną energią i wpływa na pogodny nastrój.

tapeta w kwiatkisypialnia w kwiatki

Propozycja 2

Druga sypialnia utrzymana jest w romantycznym klimacie, co dodatkowo podkreśla właśnie motyw kwiatów. Dzięki zestawieniu delikatnych zieleni i błękitów aranżacja jest świeża i delikatna, ale nie infantylna, a mogłaby się taka stać, gdyby oprócz kwiatów w sypialni tej zagościło wiele różu. Na plus zasługuje pomysłowe użycie długiej rolki materiału zamiast tapety. Daje ona możliwość szybkiej zmiany wybranego motywu. Ogólnie sypialnia działa kojąco, wyciszająco i sprzyja relaksowi.

sypialnia w skandynawskim styluskandynawska sypialniaskandynawska sypialnia inspiracjesypialnia w stylu skandynawskim

Propozycja 3

Ostatnia kwiecista propozycja to sypialnia utrzymana w ciepłej kolorystyce beżu i spokojnych szarościach. Motyw kwiatów jest bardzo subtelny. Znajduje się on tylko na jednej ścianie, za wezgłowiem łóżka. Jednak, mimo, iż kwiecista tapeta jest jasna i delikatna, to jednak właśnie ona nadaje wnętrzu charakteru i wpływa na to, że pokój nie potrzebuje wielu dekoracji, aby był przytulny i nastrojowy. Ogólne przesłanie trzeciej propozycji to prostota, funkcjonalność i elegancja. Choć wszystkie trzy sypialnie różnią się stylami, łączy je jedno, wszystkie skutecznie poprawiają samopoczucie dzięki zawsze obecnym bukietom pięknych kwiatów.

beżowa sypialniaszara sypialniakremowa sypialniaBrak komentarzy

Dodaj własny

Dodaj komentarz