lemon-407173_1280

10 pomysłów na żółte dodatki do kuchni

W poprzednim wpisie zachwalałam pozytywne cechy koloru żółtego oraz przekonywałam, jak świetnie nadaje się on do kuchni. W tym, z kolei, zaprezentuję 10 żółtych, kuchennych dodatków, które z pewnością pomogą Wam uzyskać wnętrze tchnące radością i wigorem :)

Żółta miska z Ikea

Biało-żółta miska w paski

Kilka takich niedrogich, kamionkowych miseczek postawionych w widocznym miejscu może stanowić efektowną i praktyczną ozdobę naszej słonecznej kuchni.

ikea.pl/miski
Cena 20zł

Lampa wisząca Ball

Lampy Ball zwykle wyglądają bardzo atrakcyjnie, ale w kreowaniu naszej żółto-pozytywnej aranżacji przechodzą same siebie. Zabaczcie tylko, taka okrągła, intensywnie żółta lampka nad kuchennym stołem wygląda, jak świecące w letni dzień słońce. I jak tu nie mieć lepszego humoru? 😉

decorolka.pl/lampy
Cena 240zł

Lampa wisząca Ball duża

Wieszak Drop

Nawet tak drobny detal, jak wieszak na ściereczki może wpłynąć na weselszą atmosferę w kuchennym wnętrzu. Jeszcze tylko skrzętnie dobrane ręczniczki i „dekoracja” gotowa.

fabrykaform.pl/wieszak
Cena 250zł

Żółty wieszak
 KitchenAid mikser Artisan 5

Mikser KitchenAid

Sprzęty KitchenAid ozdobią każdą kuchnię. Są pięknie wykonane, o niezwykle ujmującej formie i dostępne w większej gamie kolorystycznej niż lakiery do paznokci 😉 Mamy i żółty i to w dwóch odmianach!

kitchenaid.pl/mikser
Cena 2800zł

Termos Stelton

Sławny produkt duńskiej firmy, który sprawdzi się w serwowaniu ciepłych i zimnych napojów, a dodatkowo będzie wesołym akcentem.

fabrykaform.pl/stelton
Cena 270zł

 Termos Stelton żółty

Kubeczki do kawy lub herbaty

Pozytywne żółto-białe kubeczki w paski i kropki rozjaśnią kuchnię. Myślę, że w szczególności przydadzą się do podawania gorącej herbaty z cytryną i miodem. Mmm… :)

ikea.pl/kubki
Cena 20zł

 Żółte kubeczki do kawy
 Żółte krzesło z Ikea

Krzesło z aluminium

Odnalazłam krzesło z okładki z poprzedniego wpisu! Nie trzeba było daleko szukać… Mieszkanie jest ekonomicznie urządzone, w stylu skandynawskim, umiejscowione Szwecji. Więc meble skąd? Dokłanie, z Ikea :) Niedrogie, a jakie ładne.

ikea.pl/krzesla
Cena 150zł

Zabawny dozownik do mydła

Pocieszny, estetyczny i przyciągający uwagę gadżet kuchenny. Cena prawie, jak za krzesło, ale trudno wycenić wartość tak uroczej kaczuszki 😉

fabrykaform.pl/dozownik
Cena 120zł

 Żółty dozownik do mydła

Minutnik kuchenny w stylu retro

Jeśli mamy niezabudowaną lodówkę, do której możemy przyczepiać magnesy wyśmienitym dodatkiem będzie stylowy minutnik firmy Zassenhaus. Podobnie, jak sprzęty KitchenAid dostępny jest w bardzo wielu kolorach, również w żółtym.

teatea.pl/minutnik
Cena 65zł

 Minutnik żółty Speed Zassenhaus
Kosz na śmieci Brabantia żółty

Kosz na śmieci Brabantia

Ostatni na dziś żółty, kuchenny dodatek to…kosz na śmieci. Niebanalny, dopieszczony w najmniejszych detalach, którego cena niestety zwala z nóg. Pewnie sporo osób uznałoby, że 690 zł wydane na gadżet typu kosz na śmieci jest wyrzuceniem pieniędzy …do kosza 😉

fabrykaform.pl/kosze-na-smieci
Cena 690zł

Żółty jest tak wyrazisty, że aby kuchnia uzyskała wspomniany na wstępie efekt wystarczy jej zaledwie kilka dodatków w tym kolorze. A zwykle mając tak duży wybór ciężko się zdecydować 😉There are 2 comments

Dodaj własny

Dodaj komentarz