ksiazka do it yourself

Nowe życie starej książki

Erlend z Norwegii zaciekawił mnie swoimi kolejnymi innowacyjnymi pomysłami. Tym razem pobawimy się starymi książkami. Myślę, że nie są one jakimś specjalnie deficytowym towarem, więc projekty będą osiągalne dla każdego. No to zaczynamy!

Pierwszy projekt to efektowny gadżet do trzymania wizytówek, albo karteczek z zadaniami do zrobienia, który można trzymać na biurku czy parapecie w kuchni. Do jego wykonania będziemy potrzebować tylko jednej starej książki oraz 15 minut naszej pracy.

Pomysł na wykorzytanie książki

Najpierw musimy usunąć okładkę z naszej książki, a następnie uzbroić się w cierpliwość i zagiąć każdą kartkę do środka książki. Kiedy skończymy zaginanie kartek każda strona zrobi się dwa razy grubsza, a przez to książka automatycznie ułoży się w pożądany przez nas kształt. Gotowe!

Co zrobić ze starej książki

Stara książka pomysły

Gdyby książkowej zabawy było dla nas za mało lub po prostu mamy ochotę na inny gadżet. Kolejny pomysł może Was zaskoczyć. Przed nami zabawa w stworzenie książkowego wazonu na kwiatka 😉 Do jego wykonania potrzebujemy przygotowaną według poprzedniego opisu książkę, zszywacz oraz kwiatek.

Zrób to sam z książki

Jedyne, co teraz musimy zrobić to zszyć zszywaczem około 5 kartek książki i uformować równy cylinder a w środek wetknąć kwiatka. Najlepiej suszonego lub sztucznego, aby nie musieć go podlewać. Podlewanie nie byłoby najlepszym pomysłem z tak przygotowanym wazonem

Co zrobić ze starej książki

Pomysły na zrób to sam

Do it yourself stara książka

Jak Wam się podoba? :)Brak komentarzy

Dodaj własny

Dodaj komentarz